KrasznárKönyv az eredeti. Fejlesztő, logopédiai és gyógypedagógiai könyvek az elsőtől.
Fejlesztés nagyszerűen
Főoldal>Drámapedagógia, Mozgásfejlesztés, testnevelés, tánc, Óvodapedagógia>Mosolyog a napsugár, madár dalol, itt a nyár – Óvodai játékos fejlesztések kézikönyve és fejlesztő játékok gyűjteménye (másolat)

Mosolyog a napsugár, madár dalol, itt a nyár – Óvodai játékos fejlesztések kézikönyve és fejlesztő játékok gyűjteménye (másolat)

2880 Ft 2590 Ft

Kívánságlistába
Kívánságlistába

olyan fejlesztő játékokat gyűjtöttünk egybe, amelyek az összes óvodai témát átölelik az évszakokra építve. Az évszak-irányultság a tervezési alap, mely biztosítja a koncentrációt, lehetőséget ad az állandó ismétlésre, és kapcsolja az új ismeretet a régihez. A csoportos fejlesztések ötlettárával lehetőséget kapunk arra, hogy a tématerveket még játékosabban dolgozzuk fel. A játékok a gyerekek képességszintjéhez igazodva kínálnak fejlesztési lehetőségeket, mind egyénileg, mind pedig együttes, közös játékkal. Az egyes csoportos fejlesztő játékok egy-egy témára épülnek, és szinte az összes részképességet fejlesztik, ezért ily módon komplex formában történik mindez.

Cikkszám: FLC2229 Kategóriák: , , Címke: Szerző: Ferencz Éva, Lukács Józsefné

Leírás

A Mosolyog a napsugár, madár dalol, itt a nyár gyűjtemény az „Ősztől őszig” sorozat nyári témájú fejlesztőjátékokat tartalmazó kötetének – Itt a meleg, itt a nyár, mezítláb jár a madár – gyakorlati útmutatója.

Az Ősztől őszig sorozatban olyan fejlesztő játékokat gyűjtöttünk egybe, amelyek az összes óvodai témát átölelik az évszakokra építve. Az évszak-irányultság a tervezési alap, mely biztosítja a koncentrációt, lehetőséget ad az állandó ismétlésre, és kapcsolja az új ismeretet a régihez. A csoportos fejlesztések ötlettárával lehetőséget kapunk arra, hogy a tématerveket még játékosabban dolgozzuk fel. A játékok a gyerekek képességszintjéhez igazodva kínálnak fejlesztési lehetőségeket, mind egyénileg, mind pedig együttes, közös játékkal. Az egyes csoportos fejlesztő játékok egy-egy témára épülnek, és szinte az összes részképességet fejlesztik, ezért ily módon komplex formában történik mindez. A gyerekek gondolkodása az értelmi képességek egyéb összetevői, sajátosságai miatt óvodáskorban tevékenységbe ágyazva, manipulációhoz kötötten fejleszthető eredményesen. A képességfejlesztő játékok és csoportos fejlesztések kellő hozzáértéssel és bánásmóddal a fejlesztés legjobb eszközei, és magukban foglalják az ismeretátadás lehetőségét is.

További információk

Szerző

Ferencz Éva, Lukács Józsefné

Érdekelhetnek még…

Kategóriák

Go to Top